About herbanatura

This author has not yet filled in any details.
So far herbanatura has created 43 blog entries.

(Македонски) МАСЛО ОД СЕМКИ ОД ГРЕЈПФРУТ ЗА ЛАДНИТЕ ДЕНОВИ ШТО ДОАЃААТ

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) ЗДРАВИТЕ ДЕЦА СЕ СРЕЌНИ ДЕЦА!

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) 10 МОЌНИ АНТИБИОТИЦИ ЗА КОИ НЕ Е ПОТРЕБНА РЕЦЕПТА

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) Ги намалува стресот и нервозата, ја елиминира импотенцијата и прераната ејакулација, помага при артритис…

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) Ги уништува тумурните ќелии, ги спречува бронхијалните спазми, ја негува кожата…

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) Го намалува холестеролот во крвта, го регулира крвниот притисок, ги спречува алергиите…

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) Најдоброто природно средство за спречување настинка и грип, ја чисти еширихијата…

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) Најмоќниот природен антибиотик и најголем зајакнувач на имунитетот…

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) СТОМАЧНИ ВИРУСИ: СИМПТОМИ, ПРИЧИНИ И ТРЕТМАН

Sorry, this entry is only available in Македонски.

(Македонски) МАСЛО ОД СЕМКИ ОД ГРЕЈПФРУТ ПРОТИВ ПАРАДЕНТОЗА И ВОСПАЛЕНИЈА ВО УСНАТА ШУПЛИНА

Sorry, this entry is only available in Македонски.